Tytuł Ogłoszenia:

Pożyczka unijna JEREMIE - najtańsze finansowanie firm

Dodano: 2015-07-29 10:32:21

Kontakt:

FinareGroup

500 107 873

Sprawdź, czy pozyskasz finansowanie.

JEREMIE to inicjatywa pozadotacyjnego wsparcia powołana przez Komisję Europejską i Europejski Bank Inwestycyjny. Jej zadanie jest pomoc przedsiębiorstwom sektora MŚP pozyskać fundusze na rozwój działalności.

Portal www.ejeremie.pl powstał z myślą o Przedsiębiorcach, którzy poszukują korzystnych rozwiązań finansowych alternatywnych do standardowych rozwiązań bankowych. Pożyczki unijne są na rynku usług finansowych najtańszym rozwiązaniem finansowym. Pożyczki unijne w odróżnieniu od dotacji unijnych są instrumentem zwrotnym, zaś w stosunku do finansowania bankowego są rozwiązaniem korzystniejszym pod względem oprocentowania a także mniej restrykcyjnym w przypadku badania zdolności kredytowej.

Jesteśmy niezależnym doradztwem finansowym zajmującym się kompleksowym pozyskiwaniem pożyczek unijnych dla firm na terenie całej Polski. Nasze 5-letnie doświadczenie w tym zakresie pozwala nam w pełni rozumieć potrzeby inwestycyjne przedsiębiorców, jak również często rozwiązywać niestandardowe problemy w trakcie skomplikowanego procesu wnioskowania o pożyczkę Jeremie.

Nasza kadra pracownicza jest zespołem doświadczonym, z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w sektorze finansowym - bankowość, ubezpieczenia oraz consulting unijny.

Pozyskane fundusze można przeznaczyć na:
• tworzenie nowych miejsc pracy
• finansowanie inwestycji
• wdrażanie nowych rozwiązań technicznych i technologicznych
• zakup lub unowocześnienie środków trwałych
• dostosowanie przedsiębiorstwa do standardów i norm krajowych i unijnych

Zapraszamy do współpracy!

FinareGroup

  Główne zdjecie: