Tytuł Ogłoszenia:

Ignif - zestawienie tradycji z nowoczesnością

Dodano: 2018-04-10 18:25:35

Kontakt:

Piotr Mielańczuk

737 580 037

http://ignif.com/

IGNIF to idealne zestawienie tradycji z nowoczesnością. Perfekcja i troska o szczegóły przy ręcznie sporządzonych detalach dostarcza unikalnego efektu podpartego długoletnim doświadczeniem. Jesteśmy jednym z ostatnich producentów wkładów, kaset oraz drzwi do kominków tworzonych w ten sposób. Zróżnicowana stylistyka własnych produktów wiąże znakomitą klasę przygotowania oraz dbałość o szczegóły.

Stały rozwój i współpraca z zakładami badawczymi oraz wnikliwa weryfikacja jakości to klucz do bezpiecznego i niezawodnego użytkowania. Każdy element konstrukcji przechodzi ekstremalne testy użytkowe. Surowce, które wykorzystujemy są najwyższej jakości oraz ściśle wyselekcjonowane. Te czynniki pozwalają na zapewnienie dobrego działania naszych wyrobów przez co najmniej 10 lat.

Naszym celem nadrzędnym jest jednak jakość wykończenia. Ręcznie przygotowane oraz dopracowane elementy zewnętrzne jak rama drzwi są nasz wizytówką. Posiadamy dużą paletę produktów, w której każdy odkryje produkt dopasowany do jego wnętrza.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
telefon: (+48) 737 580 037
adres mail: kontakt@ignif.com
http://ignif.com/

Piotr Mielańczuk

  Główne zdjecie: