Tytuł Ogłoszenia:

Drzwiczki kominkowe na wymiar

Dodano: 2018-09-26 16:53:18

Kontakt:

Piotr Mielańczuk

737 580 037

http://drzwiczki-kominkowe.pl/

Stojąca na świetnym poziomie firma specjalizująca się w produkcji , a także sprzedaży drzwiczek kominkowych. Dokłada największych starań, aby każdy klient był naprawdę zadowolony z jej usług. Dlatego drzwiczki produkowane są pod wymiary , które określone zostały przez klienta. W swojej ofercie ma aktualnie trzy modele, które mogą zostać dopasowane do każdego paleniska.

Proponowane drzwiczki można montować zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i nowo budowanych kominkach. Firma stosuje materiały najwyższej jakości. Jej siłą jest również mający świetne kwalifikacje i jednocześnie mogący pochwalić się bogatym doświadczeniem personel, który świetnie zna się na wykonywanej pracy. Przy produkcji drzwiczek nacisk położony jest nie tylko na zastosowanie materiałów bardzo dobrej jakości, ale także na perfekcję wykonania.

Firma troszczy się o najmniejsze detale, zdając sobie sprawę z tego świetnie, że często to od nich uzależniony jest efekt końcowy. Wszystkie wyroby mają aż pięcioletnią gwarancję. Firma dba o pełne zadowolenie tych, którzy postawili na jej usługi. To właśnie dlatego ma w swojej ofercie wyroby bardzo dobrej jakości za naprawdę atrakcyjną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/

Piotr Mielańczuk

  Główne zdjecie: